A L B A T R O S
Albatros IPTV

Smart IPTV Kurulum

Kuruluma Geç
1

Smart IPTV uygulamasını LG marka televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz. Samsung marka televizyonunuz varsa Tizen model TV’ler için (J/K/M/N/Q/R Serisi) Samsung Tizen Smart IPTV dosyasını veya Tizen olmayan model TV’ler için (E/ES/F/H/HU/J4/J52 Serisi) Samsung Smart IPTV dosyasını bilgisayarınıza indirin.

2

Samsung TV’ler için indirdiğiniz dosyayı klasör olarak zip içinden çıkartın ve USB bellek içine yükleyin. Tizen modeller için indirdiğiniz klasör userwidget ve diğer modeller için indirdiğiniz klasör SmartIPTV olacak.

3

Samsung TV’lerde USB’yi TV’ye tanıttığınızda Smart IPTV programı Tizen modellerde Uygulamalarım ekranında Diğer uygulamalar kısmında görünecektir. Diğer modellerde ise Samsung Apps ekranında ve diğer uygulamalar kısmında görünecektir.

4

Samsung TV J Serisi tv kullananlar uygulama tekrar silinmemesi için Menü’den otomatik güncellemeyi kapatmasını tavsiye ederiz. Tizen olmayan modellerde ise geliştirici modunda kullanmak için 213.239.214.202 ip adresini tanıtabilir.

5

Programın ilk açılışında sizi 7 günlük deneme sürümünü bilgilendirme ekranı gelecektir. Eğer lisans aldıysanız Activated yazısını görebilirsiniz.


7 günlük deneme sürümü kullanımından sonra program ÜCRETLİDİR. Bir kereliğine MAC adresine bağlı 5.49 Euro ücretini kredi kartı ile almak için buradaki adresi kullanabilirsiniz. Eğer, kart kullanmıyorsanız veya kartla alırken sorun yaşıyorsanız destek ekibimizle görüşerek bizim aracılığımız ile satın alma işlemini yapabilirsiniz.

6

Uygulamayı açtığınızda aşağıda bulunan “Settings” alanına tıklayın. Sağ üst kısımda televizyonunuzun internete bağlı olduğu MAC adresi yazmaktadır. NOT: Wifi ve Ethernet bağlantısının MAC adresleri farklıdır, dikkat ediniz. Lisans alındıktan sonra diğer MAC adresiniz otomatik lisanslı hale gelecektir.

7

MAC adresinizi not edin ve BURAYA tıklayarak kanal listesi yükleme sayfasını açınız. Açılan sayfada en altta “Delete Playlist” bölümüne MAC adresinizi yazın. Sağ tarafta güvenlik korumasını öncelikle onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında “Delete” butonu ile kanal listenizi temizleyin.

8

Bir üst satırdaki “Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update” alanına yine MAC adresinizi yazın ve hemen sağ tarafındaki alanda bulunan “M3U or TXT playlist URL” yazan boş yere üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın. Sağ taraftaki “Upload” butonu ile kaydediniz.

9

Smart IPTV programını bir kereliğine kapatıp açmanız gerekmektedir. Ardından aşağıda bulunan “Reload” butonu ile yenilediğinizde gelen içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

All rights reserved © 2020